Başkanımızdan Şehit Babalarına "Babalar Günü" ZiyaretiBelediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Babalar Günü'nde şehit babalarını ziyaret etti.

Her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü’nde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, şehit babalarını yalnız bırakmadı. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, şehit babalarına Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Şehit ailelerinin her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini vurgulayan Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, "Babalar Gününde aziz şehitlerimizin kıymetli babalarını evlerinde ziyaret ederek Babalar Günü’nü kutladık, hayır dualarını aldık. Aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan şehit ailelerimizin her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımızın bölünmez bütünlüğü için feda eden aziz şehitlerimizin, babalarının ellerinden öpüyor, hakkın rahmetine kavuşmuş tüm babalarımıza yüce Allah'tan rahmet, hayatta olan ve her daim varlıklarıyla bizleri yüreklendiren babalarımıza da sağlık, huzur ve esenlik diliyorum. Hayatımızın her anında emekleri olan, her düştüğümüzde bizleri yeniden ayağa kaldıran, bizler için yaptıkları tüm fedakârlıklar için minnettar olduğumuz, ulu çınarlarımız babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Şehit babaları da Babalar Günü'nde onları unutmayıp ziyaret eden Başkan Tahmazoğlu’na ziyaretleri için teşekkür etti.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir