Belediyemiz 10 Yaşındaki Sporcusu Milli Takım Kampına Davet EdildiBelediyemizin sporcusu Ahmet Çelik, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından  Ordu da düzenlenecek olan Minik-Küçük Milli Takım Kampına davet edildi.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübümüzün oyuncusu olan 2012 doğumlu Ahmet Çelik, 07-21 Ağustos 2022 tarihinde Ordu ilinde yapılacak olan Minik-Küçük Milli Takım Kampına davet edilerek Şahinbey’in ve Gaziantep’in gururu oldu.

Spora Yaptığımız Yatırımlar Karşılığını Buluyor

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanımız Cuma Güzel, Ahmet Çelik’in Milli Takım Kampına davet edilmesinden dolayı mutluluk duyduklarını belirterek “Şahinbey Belediyesi olarak özellikle amatör branşlara büyük önem veriyoruz. 2012 doğumlu sporcumuz Ahmet Çelik, 07-21 Ağustos 2022 tarihinde Ordu ilinde yapılacak olan Minik-Küçük Milli Takım Kampına davet edildi. Spora yaptığımız yatırımların bu şekilde dönüşü bizleri mutlu ediyor. Sporcumuza Milli Takım kampında ve bundan sonraki sürecinde başarılar diliyorum” dedi.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir